Telefon
WhatsApp

izobozz Keçe Şap Altı

  • İzobozz Keçe Şap Altı Kullanım
  • izobozz Keçe Şap Altı

izobozz keçeler %100 polyester elyaftan non woven teknoloji sayesinde iğneleme yöntemi ile elde edilen ısı ve ses yalıtımını aynı anda yapan keçe malzemelerdir. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için geri dönüşümün önemini bilen sizlerle el ele...

Her insanın bir hikayesinin olduğu gibi bizim ürünümüzün de bir hikayesi vardır.
Aslında hikaye ninelerimize kadar ulaşmaktadır. Ninelerimiz kalın yumaklardan şişlerle incecik yelekler örüp bizi soğuktan koruyorlardı. Doğal, hafif harika çözümler bulmuşlardı.
Şimdi biz neler yapıyoruz. Ninelerimizin yumaklarını elde etmek için, PET şişeleri toplayıp, onları belirli sıcaklıklarda eritip, içinden elyafları çekip ki bunlar polyester elyaf olarak adlandırılır belirli işlemlerden geçirdikten sonra bunları şişlerle değil de non woven teknolojik makinalarla birbirine iğneleyerek bir nevi çelik bağlantılar oluşturup, 1-1,5 metre kalınlığındaki bir ham maddeden incecik ürünler çıkarıyoruz. Aynı kalın bir yumaktan çıkan incecik yelekler gibi.
Ürünlerimiz polyester elyaf özelliği taşıyor. Siz aslında bizim ürünlerimizi her yerde kullanıyorsunuz asla yabancısı değilsiniz. Arabanızın tüm aksamlarında, çocukbezlerinde, ev tekstilinde, montlarınızda, spor kıyafetlerinizde, maskelerde vb. Biz sadece ne yaptık. Bu kullandığınız ürünlerin insana, çevreye dost olmasının önemini bilerek bu ürünleri karavan  sektörünün de hizmetine sunduk.

izobozz keçeler %100 polyester elyaftan non woven teknoloji sayesinde iğneleme yöntemi ile elde edilen ısı ve ses yalıtımını aynı anda yapan keçe malzemelerdir. Ürünlerimiz aynı zamanda nem direncine sahip ve uzun ömürlüdür. Bozulma, kokuşma, çürüme yapmaz. İnsan sağlığına ve çevreye zararı yoktur. Uygulama sırasında maske,eldiven ,gözlük gibi ek ekipman gerektirmez. Tozuma yapmaz,partikül dökmez. Dayanıklı malzemelerdir. Kolay uygulanır. Esnek yapısı nedeni ile her yüzeye kolayca uygulanır. Her tür yapıştırıcı ile yapıştırılabilirler.
Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için geri dönüşümün önemini bilen sizlerle birlikte yaşanabilir bir dünyaya.

 

İzobozz keçe şap altı kullanım

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM