Telefon
WhatsApp

izobozz Keçe Şap Altı Avantajları

  • İzobozz Keçe Şap Altı Kullanım
  • izobozz Keçe Şap Altı Avantajları

izobozz keçe şap altı şiltesi ısı yalıtımı, ses yalıtımı yapar. Nefes alan malzemedir. Şap altı darbe ses değeri 30 dB dir. 10 yıl sonraki yaşlandırma testinde sadece e%2,86 kaybetmiştir .Uzun ömürlü. Bina ömrü kadar garanti. Ek bant yok. Üst üste bindirme yok. Şap dökerken şapın şerbeti bünyesine girmez. O nedenle üzerine nalon,vb gibi koruyucu örtü serilmesine gerek yoktur.

İnşaatlarda  en büyük sorunlardan birisi şap altında  ısı ve ses yalıtımı için hangi malzemeyi kullanmalıyım sorusunun cevabıdır .Isı ve ses yalıtımı yapan malzemeler içinde dikkat etmeniz gereken unsurlar başında teknik değerleri gelir .İzobozz şap altı şiltesi güçlü değerleri sayesinde kullanıcıların sonradan şikayetçi olduğu koşma, topuklu ayakkabı sesi, eşya çekme sesi, evcil hayvan sesi gibi birçok sesin aşağı inmesine engel olur.

izobozz şap altı şiltesi özellikleri

ısıl iletkenlik değeri 0.034-0.039 aralığındadır. Ses yalıtım değerleri 46,5 ile 50 dB aralığındadır.. TSE Belgeli üründür. Tüm testleri TSE'de yapılmıştır. Nem direncine sahiptir. Nefes alır. Ve sağlığa zararlı değildir. Darbe ses değeri 29 Db -30 Db dir.10 yıl sonraki yaşlandırma testinde 5 kPa basınç altında sadece %2,86 ve % 5,92 kaybetmiştir.

şap altı şiltesi

https://www.feltbi.com/feltbi-isi-yalitimi-11/feltbi-isi-yalitimi-zemin-111/feltbi-sap-alti-zemin-isi-1111/

 

under concrete matress Avantajları

Nefes alır.

Kolay uygulanır.

Halı serer gibi yan yana serilir.Üst üste bindirilmez.

Duvara şap kalınlığı kadar ürününü kendisi döndürülür.

Ek banta gerek yoktur.

Diğer ürünler gibi birleşme yerlerinden bantlamaya gerek yoktur.

Üzerine şap atılırken naylon, vb koruyucu örtüye gerek yoktur.

izobozz keçe şap altı şiltesi kullanımı ile çocuklarınız özgürce koşsun. Komşularınızla kavga etmeyin.

Projelerinize en uygun  Fiyat teklifi almak  için https://www.sapalti.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Şap altı Problemlerinize çözüm önerileri veya şap altı şilte  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

İzobozz keçe şap altı kullanım

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM